Posláním společnosti B4B INKASSO je poskytování nejlepších poradenských a finančně-inkasních služeb na trhu, s využitím kvalifikovaných lidských zdrojů, špičkového know-how a moderních technologií.

Na prvním místě je pro nás dobré jméno klienta. Uvědomujeme si, že dlužník je také zákazník. Postupy vymáhání pohledávek přizpůsobujeme konkrétní situaci, abychom dosáhli vysoké úspěšnosti a zároveň neohrozili renomé našeho klienta.

Řízení pohledávek u nás probíhá na špičkové úrovni. Používáme sofistikované automatické nástroje. Základním principem je ale individuální péče o klienta a vztah založený na vzájemné důvěře. O naší činnosti mají klienti neustálý přehled. Díky zabezpečenému portálu mají možnost 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu sledovat aktuální stav řešení jejich případů.

Naši klienti jsou našimi partnery. Vždy jim radíme tak, aby se ke svým penězům dostali co nejrychleji a s co nejnižšími náklady. Navržené řešení je podloženo mnohaletými zkušenostmi v oboru a vysokou odborností našich specialistů.

Naše práce není omezena hranicemi. Díky síti spolupracovníků jsme připraveni provést inkaso pohledávek kdekoliv na světě. Klient při tom při řešení případů komunikuje česky.