Registrujete pohledávky po splatnosti opakovaně v řádu desítek či stovek? Zkuste naši komplexní správu pohledávek. Jde o systém, kdy pohledávky podle dohodnutého modelu přebíráme a vy sledujete, jak se daří je vymáhat.

Mezi naší inkasní agenturou a klientem se nastaví přesný postup, podle kterého budeme pohledávky po splatnosti přebírat. V tu chvíli je zahájen v souladu s naším léty prověřeným know-how proces jejich inkasa.

Drtivou většinu pohledávek dokážeme inkasovat mimosoudní cestou. Pracujeme vždy v souladu s platnou legislativou i kodexem Asociace inkasních agentur. S námi se nemusíte bát o to, že vymáhání pohledávky ohrozí Vaše dobré jméno. Při vymáhání dlužných částek používáme telefonické inkaso, písemné upomínky i osobní návštěvy.

V případě, že mimosoudní vymáhání není možné, doporučíme Vám a zajistíme další postup. Ať už jde o soudní řízení či následnou exekuci.

O vymáhání pohledávek máte přehled 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Získáte totiž přístup do našeho klientského centra, kde můžete průběžně sledovat inkaso pohledávek. Budete mít neustále přehled o tom, jakých výsledků při vymáhání dluhů dosahujeme.