Společnost B4B INKASSO s.r.o. vznikla v roce 2003. Odborníci, kteří tvoří páteř naší společnosti a jsou tím nejcennějším bohatstvím naší firmy, však mají více než 20leté zkušenosti z oboru inkasa pohledávek. Za více než 10 let jsme se stali moderně řízenou společností s prověřeným know-how, vysokou odborností a spokojenými klienty. Náš tým tvoří přes 70 zaměstnanců.

Naše společnost byla založena v lednu roku 2003. Nikoliv však jako mladá a nezkušená inkasní společnost, ale jako nová forma poskytování inkasních služeb s většinovým českým kapitálem, využívající dlouholetých zkušeností celého týmu pracovníků získaných prací pro mezinárodní firmy. Od samého počátku se společnost zapojila do rodící se mezinárodní inkasní skupiny B4B GROUP, jejímž nejstarším členem je rakouská inkasní společnost B4B Forderungmanagement und Inkassogesellschaft mbH.

Záhy po založení společnosti v České republice vznikla za účasti již zmiňovaných dvou společností další sesterská společnost na Slovensku - B4B INKASO s.r.o. se sídlem v Bánské Bystrici. V roce 2004 byla v rámci skupiny založena v Polsku společnost InkassoPlus Sp. z o.o. se sídlem v Katowicích a v roce 2014 pak přibyla i společnost ve Slovinsku.

Trvalý růst společnosti a zvyšující se počet zaměstnanců přispěl k tomu, že jsme v roce 2012 získali ocenění Štika českého byznysu v Moravskoslezském kraji. Rozvoj a rozšiřování naší společnosti si vyžádali výstavbu nového centra společnosti. To bylo otevřeno v roce 2013 v Havířově a nabízí moderní prostory pro call centrum i další specializovaná pracoviště.