Účinná spolupráce, etické postupy

B4B INKASSO je významný ryze český poskytovatel finančně-inkasních služeb s celosvětovou působností.

Mimosoudní vymáhání pohledávek

Inkaso pohledávek na míru Vaší společnosti

Úspěšné vymáhání pohledávek musí maximálně respektovat specifika jednotlivých typů společností. Vyvinuli jsme a léty používání v praxi vyladili optimální postupy, které z těchto specifik vycházejí. Vyberte si službu, která nejlépe vyhovuje vaši společnosti!

Vyvinuli jsme, a léty používání v praxi vyladili, optimální postupy, které respektují specifika různých typů společností. Vyberte si službu pro vaši společnost!

Inkaso Publik

Pro poskytovatelé spotřebitelských služeb z oblasti telekomunikací, bankovnictví, pojišťovny, dodavatelé energií, veřejní dopravci atp. Pro společnosti, kterým vznikají pohledávky v počtu desítek a tisíců měsíčně, kdy dlužníkem je často fyzická osoba.

Inkaso Systematik

Pro B2B společnosti, které pravidelně řeší pohledávky po lhůtě splatnosti v počtu jednotek až desítek měsíčně v částkách již od 1500 Kč. V rámci systému správy pohledávek nejednou využívají služeb pjišťoven a spolupráce s advokátem.

Inkaso Praktik

Pro firmy, kterým pohledávky po lhůtě splatnosti vznikají jen občas, často mají omezené zkušenosti s vymáháním úhrady. Svého dlužníka nejednou znají osobně a obávají se zhoršení vztahu s ním. Nedůvěřují inkasním společnostem a často je oslovuji příliš pozdě.

Inkaso Global

Pro firmy, kterým vznikají neuhrazené pohledávky po lhůtě splatnosti v zahraničí a to na trzích evropských ale i celosvětových. Pro firmy zahraniční, kterým vznikají pohledávky v České republice. Vše probíhá v souladu s legislativou a specifiky dané země.

Jsme úspěšní profesionálové, proto žádné vstupní a zpracovatelské poplatky neúčtujeme! Tím zvyšujete naši motivaci vymáhat vám neuhrazené závazky úspěšně

Naši odměnou je jen podíl z námi vymožené částky.

Dluží Vám někdo peníze?

Vaši pohledávku po lhůtě splatnosti bezplatně posoudíme

Víme, že vaši důvěru si musíme zasloužit. Pošlete nám informace, do druhého dne obdržíte bezplatný návrh řešení a doporučení směřující k prevenci vzniku pohledávek po lhůtě splatnosti v budoucnu.

Prevence je první volba

Poradenství, audity a prevence inkasa pohledávek

Vzdělávání, konzultace, audity, pomoc nastavováním procesů v oblasti prevence a řešení inkasa pohledávek.

Přínosy spolupráce s námi

Od roku 1993 jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti inkasa pohledávek - etického vymáhání pohledávek po lhůtě splatnosti. Tento výsledek je postaven na těchto pilířích.

Potřebujete více informací?

Nejste si stále jistí, že jsme schopni naplnit vaše náročná očekávání spojená s etickým vymáháním pohledávek po lhůtě splatnosti? Potřebujete ještě více informací? Tak se s námi spojte! Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Dostali jste výzvu k úhradě dlužné částky od společnosti B4B INKASSO s.r.o.?

© 2022 B4B INKASSO. Všechna práva vyhrazena.
Webdesign a kód od jantomasek.cz

Telefonický hovor

Vymáhání provádí školení operátoři s dlouholetou praxí v inkasu pohledávek

Upomínky

Po celou dobu vymáhání je dlužník informován o svém závazku písemně

Splátkový kalendář

Máme vlastní tým inkasních inspektorů, rozmístěných po celé ČR

on-line náhled

Po celou dobu vymáhání máte informace o průběhu k dispozici

Platba

Závazek je možné uhradit najednou nebo ve splátkách